Na IV edycję konferencji Omdlenia zapraszamy, jak w roku 2023, do królewskiego miasta Krakowa oraz ponownie do Centrum Konferencyjnego Fabryczna CKF_13. Pozytywne opinie dotyczące lokalizacji spotkania, które docierały do nas od uczestnków konferencji 2023, skłoniły nas do wyboru Centrum Konferencyjnego Fabryczna CKF_13 na miejsce naszego kolejnego spotkania.

Centrum Konferencyjne Fabryczna CKF_13 mieści się w Krakowie, w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Fabrycznej 13. Jest to nowy obiekt w Krakowie dedykowany branży spotkań i eventów. Znajduje się w zabytkowej części wielofunkcyjnego kompleksu Fabryczna City, na terenie dawnej wytwórni wódek Polmos w świetnie skomunikowanej lokalizacji, zaledwie 10 minut od centrum miasta i Dworca Głównego oraz 30 minut od międzynarodowego lotniska w Balicach. CKF_13 położone jest zaledwie 2km od historycznej, dziś tętniącej życiem kulturalnym i turystycznym, dzielnicy Kazimierz. Centrum znajduje się również w bliskiej lokalizacji Galerii Krakowskiej czy też Galerii Kazimierz. CKF_13 dysponuje parkingiem naziemnym i podziemnym.

W kompleksie Fabryczna City znajduje się także czterogwiazdkowy hotel Mercure Kraków Fabryczna City, Centrum Fitness Fabryka CIA/o, pasaż z restauracjami oraz Muzeum Fabryka Wódki. Jesteśmy przekonani, że przepiękne wnętrza CKF_13, jego wyjątkowy design, zastosowane nowoczesne technologie i nietuzinkowe funkcjonalności Centrum wpłyną na Państwa komfort uczestnictwa w naszym wydarzeniu.

Zapraszamy

Centrum Konferencyjnym Fabryczna CKF_13
Kraków, ul. Fabryczna 13


Galeria

CKF_13 mieści się:
  • 2 km od Galerii Kazimierz
  • 2 km od Dworaca PKS i PKP
  • 3 km od Rynku Głównego w Krakowie
  • 18 km od Lotniska w Balicach
  • 94 km od Lotniska w Pyrzowicach
Zapraszamy serdecznie do magicznego Miasta Kraków.